OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi

OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir


 

OHSAS 18001 belgesi, iş sağlığı ve güvenliğini yönetmenize, riski en aza indirmenize, saygınlığınızı korumanıza ve işyerinizi güvende tutmanıza yardımcı olan bir iso belgesidir. OHSAS 18001 sertifikası, uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır. Esnek ve ölçeklenebilir bir çözümdür, sadece geleneksel olarak inşaat, madencilik veya mühendislik gibi yüksek risklerle ilişkili endüstriler için geçerli değildir. İster bir ürün üretiyor olun ister bir hizmet sunuyor olun, büyük veya küçük tüm kuruluşlar için tasarlanmıştır.

İş sağlığı ve güvenlik süreçlerinizi gözden geçirmenize ve sürekli olarak iyileştirmenize böylece memnuniyetsizliği önlemenize yardımcı olur. Mevzuattaki değişikliklerin üstünde durmanızı ve markanızı korumayı gerektiren bir şekilde yapılandırılmıştır.

OHSAS 18001 belgesi için ihtiyacınız olabilecek evraklar:

Belge başvurusu bir belgelendirme kuruluşuna yapılacaktır. Belgelendirme kuruluşuna öncelikle sistemin kurulduğunu ve işlediğini gösteren belgeler teslim edilecektir. Yani İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi El Kitabı ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Prosedürleri verilecektir. Bunların yanında bir de belgelendirme müracaat formu ve belgelendirme talimatı hazırlanmalıdır. Ayrıca kuruluşun Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, Ticaret veya Sanayi Odası Sicil Belgesi fotokopisi ve imza sirküleri de teslim edeceği belgeler arasındadır.
Randevu veya kapsamlı bilgi için talep oluşturabilirsiniz.

Copyright © 2018 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Teknik Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.